Інтер’єри та сервіс

Котедж «Над водоспадом».

Кількість місць 1,2,3,4. — сім’я або кампанія до чотирьох осіб.
У складі: ванна кімната, туалет, душова кабіна, фінська сауна, столовий зал, велика вітальня з м’яким куточком, телевізор, відеомагнітофон, сателітна антена.


Котедж виконаний в готичному стилі з елементами сучасної гуцульської архітектури та інтер’єру. Котедж має автономну систему опалення і каналізації, водозабеспечення — свердловина з мінерально-столовою водою, автономне електрозабезпечення.


Котедж «На гірській терасі»

Кількість місць 1,2,3. — сім’я або кампанія до трьох осіб.
У складі: гостинна, спальня кімната, туалет, душ, умивальник, телевізор, сателітна антена.

Котедж виконаний в готичному стилі з елементами сучасної гуцульскої архітектури та інтер’єру. Котедж має автономну систему опалення і каналізації, водозабезпечення — свердловина з мінерально-столовою водою, автономне електрозабезпечення.

Котедж «У лісі»

Котедж VIP класу. Кількість місць 1,2,3,4,5,6.
У складі: камінний зал, три спальні, більярдна кімната, кухня, ванна кімната з джакузі, туалет, душова кабіна, фінська сауна, телевізор, відеомагнітофон, сателітна антена з прийомом більш 50 — ти каналів.

Інтер’єр котеджу виконано з цінних порід деревини, меблі ручної роботи з елементами різьблення.

Котедж має автономну систему опалення і каналізації, водозабезпечення — свердловина з мінерально-столовою водою, автономне електрозабезпечення. Виконаний з застосуванням місцевих матеріалів — природного каменю та деревини різних порід.